Wydarzenia

Forum Zdrowia Twoja Droga do Dobrego Samopoczucia

Zapraszamy na wyjątkowe forum, które odbędzie się w Lublinie, 3-4 luty 2024, gdzie będziemy odkrywać tajniki zdrowego życia i radzenia sobie ze stresem. Poznaj holistyczne podejście do diety, suplementacji, i profilaktyki zdrowotnej, a także najnowsze terapie i badania w dziedzinie onkologii. To seminarium jest idealne dla każdego, kto chce lepiej zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.

SPEKTAKL "KTO MA KLUCZ"

Premiera spektaklu "Kto ma klucz" odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 19.00 na Sali Widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka (ul. Idziego Radziszewskiego 16)

Justyna Czekaj. Własna marka, czyli droga do niezależności

Kurs online „Własna marka, czyli droga do niezależności” to podzielona na małe kroki instrukcja tego, jak zbudować własną markę - swój własny biznes. Niezależnie od tego, czy chcesz swoją pasję przerodzić w dodatkowy dochód, czy myślisz o tym, aby marka online stała się Twoim głównym dochodem – ten kurs będzie dla Ciebie wsparciem i drogowskazem.

TO WYDARZENIE ODMIENI TWÓJ SPOSÓB PATRZENIA NA ZDROWIE I ŻYCIE ORAZ PODNIESIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI!

Drogie Panie,

konferencja „Kobiety dla Kobiet” to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, które odmieni sposób patrzenia na Wasze zdrowie, zwiększy komfort życia i poczucia własnej wartości. To blisko osiem godzin ciekawych i inspirujących wykładów i rozmów ze specjalistami z zakresu medycyny, prawa, seksuologii, psychologii, fizjoterapii i mikrobiologii. Głównym założeniem wydarzenia jest pomoc Kobietom na różnych płaszczyznach ich życia.

flow! summit 2022

W kwietniu 2022 r. odbył się największy szczyt online flow! summit. Uczestnicy mieli okazję obejrzeć wiele treści polskich i zagranicznych nauczycieli w dziedzinie rozwoju osobistego, duchowości, świadomości, hipnozy, uzdrawiania itp.

logo-bn.png

Daj się zainspirować! Zmieniaj swoje życie, doświadczaj ...

© 2024, Energia Życia

Kontakt

REDAKCJA
ul. Dożynkowa 18, lok 3,
20-152 Lublin
tel.: 515 092 430
email: redakcja@energiaz.com

Search