About Me

Energia życia

Energia życia jest periodykiem z misją, ale przede wszystkim pismem inspirującym, w którym znajdziecie wyjątkowe, niecodzienne treści.

Naszą bazę i fundament stanowią rozmowy z fascynującymi ludźmi. Dla nas obiektem zainteresowania jest człowiek, który może przekazać najbardziej wartościową wiedzę, bo wyniesioną z doświadczeń i przeżyć. Wywiad jest formą spotkania towarzyskiego, podczas którego rozmówca pokazuje swój sposób widzenia świata. A my uwielbiamy rozmawiać z osobami, które mają nietuzinkowe podejście do tego świata, które na co dzień się nim rozkoszują i zapewne staną się inspiracją dla wielu czytelników.

Drugą składową naszego pisma są artykuły edukacyjne. Poruszamy się w takich tematach jak niepoznane i niezgłębione umiejętności oraz potencjały człowieka, relacje międzyludzkie, emocje drzemiące w każdym z nas, szczęście, radość, a także technologia przyszłości. Mówimy o nadchodzących wydarzeniach dotyczących rozwoju duchowego i osobistego. Zapraszamy na inspirujące wydarzenia i warsztaty. „Podsuwamy pod nos” inspirujące pozycje książkowe, które pomagają wzbogacić wnętrze i wpłynąć na nasze życie.

Nie ważne w co wierzysz – w Boga, we Wszechświat, w Anioły czy w nic… Nie ma znaczenia, czy jesteś agnostykiem, czy gorliwym wyznawcą buddyzmu, chrześcijaństwa, judaizmu... Energia Życia jest uniwersalna dla każdego z nas! Każdy jej doświadcza, każdy nią żyje, nawet jeśli jeszcze sobie tego nie uświadomił. Każdy z nas jest piękną istotą ludzką, dysponującą ogromnymi potencjałami, które możemy odkrywać każdego dnia.

 

Kto za tym wszystkim stoi ?

kamila stolarczyk

#Wizjonerka  #kreatorka  #przedsiębiorca  #certyfikowany mentor na poziomie MENTOR FOUNDATION  #wydawca i jednocześnie redaktor naczelna pisma ENERGIA ŻYCIA  #szczęśliwa w życiu

Pomysł na pismo ENERGIA ŻYCIA narodził się u mnie z głębokiej potrzeby. Po wielu zdobytych w biznesie doświadczeniach poczułam potrzebę stworzenia pisma z misją.

Jakiś czas temu, gdy działałam w biznesie już dość długo, bo 18 lat, wydawało mi się, że wszystko mam pod kontrolą i mój świat nieźle się kręci. Jak bardzo się myliłam.

Wówczas przyszedł taki dzień, w którym „śmierć zajrzała mi głęboko w oczy”.

Dziś paradoksalnie jestem wdzięczna za tamtą sytuację. Potrafię o tym rozmawiać, ponieważ wiem, że moja historia może stać się inspiracją lub bodźcem do zmiany dla innych.

Aby nie czuć się ofiarą, zdecydowałam się zostać zwycięzcą!

W 2017 r. założyłam Wydawnictwo ML GROUP i wydałam pierwszy biznesowy tytuł prasowy – nie mając żadnego doświadczenia w tej branży, a jedynie wizję i ogromną chęć, aby móc żyć i nie czuć się chorą, by coś po prostu robić.

Ten krok stał się początkiem cudownej podróży odkrywania na nowo siebie, świata i ludzi oraz możliwości pomocy innym.

W 2020 r. wprowadziłam kolejny biznesowy tytuł prasowy dla branży nieruchomości, ale czułam, że jeszcze wiele przede mną.

platforma ML

Aż pojawiła się taka potrzeba, aby wydać na świat kolejne swoje prasowe „dziecko”, tym razem z poczuciem misji i spełnienia. Mam wrażenie, że dwa pierwsze pisma narodziły się po to, abym się przygotowała, zdobyła potrzebne doświadczenie :)

Przekonałam się już niejednokrotnie, że dzieląc się energią i inspirując, pomagamy i mobilizujemy innych. Dlatego powołuję do życia bardzo ważne dla mnie pismo, które będzie inspirować do myślenia i działania na drodze w rozwoju osobistym i duchowym.

Harmonia wokół nas zaczyna się od harmonii w naszym cele i duszy.

Życie nauczyło mnie, aby czerpać z niego garściami i stale iść do przodu, pomimo zmian i wyzwań. Problemy? W moim słowniku nie ma takiego wyrazu.

Dla mnie są to zmiany, a one są drzwiami do nowych rzeczy.

Tylko czy my jesteśmy gotowi i chcemy otwierać każde drzwi?

Flow summit

www.kamilastolarczyk.com

logo-bn.png

Daj się zainspirować! Zmieniaj swoje życie, doświadczaj ...

© 2024, Energia Życia

Kontakt

REDAKCJA
ul. Dożynkowa 18, lok 3,
20-152 Lublin
tel.: 515 092 430
email: redakcja@energiaz.com

Search